Akce
Prahou plnou strašidel
13. 01. 2024
Vedoucí | Jonatan Šercl (Špion) |
Akce oddílu | Louskáček |
Prahou plnou strašidel
13. 01. 2024
Vedoucí | Kateřina Válková (Ruli) |
Akce oddílu | 98. Minnehaha |
Pro | všechny |
Prahou plnou strašidel
13. 01. 2024
Vedoucí | Lukáš Polanský |
Akce oddílu | 156. oddíl |
Oddílové bruslení
27. 01. 2024
Vedoucí | Alžběta Vlčková (Siréna) |
Akce oddílu | 98. Minnehaha |
Zajišťuje | Siréna, Timi |
Pro | všechny |
Přechod Brd
27. 01. 2024
Vedoucí | Jonatan Šercl (Špion) |
Akce oddílu | Louskáček |
Zimní přechod Brd
27. 01. 2024
Vedoucí | Lukáš Polanský |
Akce oddílu | 156. oddíl, Louskáček |
Rychlé šípy
28. 01. 2024
Vedoucí | Lukáš Polanský |
Akce oddílu | 156. oddíl |
Neviditelná výstava
17. 02. 2024
Vedoucí | Jonatan Šercl (Špion) |
Akce oddílu | Louskáček |
Výroční výprava
23. – 25. 02. 2024
Vedoucí | Amélie Žůrková |
Akce oddílu | 98. Minnehaha |
Zajišťuje | Terka, Holinka |
Pro | všechny |
Vícedenní ven
09. – 10. 03. 2024
Vedoucí | Lukáš Franta (Hroch) |
Akce oddílu | Louskáček |
Březnová výprava PaVu
15. – 17. 03. 2024
Vedoucí | Benedikt Eckhardt (Benýto) |
Akce oddílu | 97. Letorost, 97. Paráda a Vlčáci a Letorost |
Březnová výprava
15. – 17. 03. 2024
Vedoucí | Marie Roszkowská (Mary) |
Akce oddílu | 98. Minnehaha |
Zajišťuje | Rút, Ema, Timi, Bětka, Eliška, Julča |
Pro | všechny |
Táborová intenzivka - víkendová příprava tábora MNHH
22. – 24. 03. 2024
Vedoucí | Šárka Štěrbová (Brepta) |
Akce oddílu | 98. Minnehaha |
Pro | vedení Minnehahy |
výprava pro mladší děti
22. – 24. 03. 2024
Vedoucí | Lukáš Polanský |
Akce oddílu | 156. oddíl |
Derwen CUP PaV
23. 03. 2024
Vedoucí | Matěj Holeček |
Akce oddílu | 97. Paráda a Vlčáci a Letorost |
Derwen CUP LL
24. 03. 2024
Vedoucí | Matěj Holeček |
Akce oddílu | 97. Paráda a Vlčáci a Letorost |
Družinová výprava Fenků
05. – 07. 04. 2024
Vedoucí | Karolína Skálová (Cája) |
Akce oddílu | 98. Minnehaha |
Zajišťuje | Rút, Ema V. a Cája |
Pro | Fenky |
Dubnová výprava PaVu
05. – 07. 04. 2024
Vedoucí | Dominika Valentová |
Akce oddílu | 97. Paráda a Vlčáci a Letorost |
MasterChef výprava
05. – 07. 04. 2024
Vedoucí | Konrád Karlík |
Akce oddílu | 156. oddíl |
Kam | Kralupy nad Vltavou |
Kde | Skautský dům Bára |
Pro | Skauty/ky 156. oddílu |
Družinová výprava Cibetek
19. – 21. 04. 2024
Vedoucí | Tereza Papíková (Špion) |
Akce oddílu | 98. Minnehaha |
Zajišťuje | Eliška a Špion |
Pro | Cibetky |
Letorostí Dubnová
19. – 21. 04. 2024
Vedoucí | Benedikt Eckhardt (Benýto) |
Akce oddílu | 97. Paráda a Vlčáci a Letorost |
Družinová výprava Ocelotů
19. – 21. 04. 2024
Vedoucí | Tereza Skrbková |
Akce oddílu | 98. Minnehaha |
Zajišťuje | Bětka a Terka |
Pro | Oceloty |
Přespávačka světlušek
19. – 20. 04. 2024
Vedoucí | Ema Košáková |
Akce oddílu | 98. Minnehaha |
Kdy | z pátku na sobotu |
Zajišťuje | Holinka a Ema K. |
Pro | světlušky (Ještěrky a Mloky) |
Soustředění
21. 04. 2024
Vedoucí | Jonatan Šercl (Špion) |
Akce oddílu | Louskáček |
Charitativní kavárna
22. – 25. 04. 2024
Vedoucí | Karolína Brzezná (Křupi) |
Akce oddílu | 98. Minnehaha |
Kdy | každý den vždy odpoledne |
Zajišťuje | Křupi, Amélka, Špion, Siréna, Timi |
Pro | všechny |
Brigáda na Proseči
26. – 28. 04. 2024
Vedoucí | Benedikt Eckhardt (Benýto) |
Akce oddílu | Louskáček, 97. Paráda a Vlčáci a Letorost |
Brigáda Proseč
26. – 28. 04. 2024
Vedoucí | Jonatan Šercl (Špion) |
Akce oddílu | Louskáček |
ZVaS
01. 05. 2024
Vedoucí | Lukáš Polanský |
Akce oddílu | 156. oddíl |
ZVaS
01. 05. 2024
Vedoucí | Benedikt Eckhardt (Benýto) |
Akce oddílu | 97. Paráda a Vlčáci a Letorost |
Závod vlčat a světlušek (ZVaS)
01. 05. 2024
Vedoucí | Šárka Štěrbová (Brepta) |
Akce oddílu | 98. Minnehaha |
Zajišťuje | Terka, Holinka, Timi |
Pro | světlušky (Ještěrky a Mloky) |
ZVaS
01. 05. 2024
Vedoucí | Jonatan Šercl (Špion) |
Akce oddílu | Louskáček |
Highfive
08. 05. 2024
Vedoucí | Benedikt Eckhardt (Benýto) |
Akce oddílu | 97. Paráda a Vlčáci a Letorost |
High 5
08. 05. 2024
Vedoucí | Lukáš Polanský |
Akce oddílu | 156. oddíl |
High five
08. 05. 2024
Vedoucí | Jonatan Šercl (Špion) |
Akce oddílu | Louskáček |
Puťák
17. – 19. 05. 2024
Vedoucí | Šárka Štěrbová (Brepta) |
Akce oddílu | 98. Minnehaha |
Zajišťuje | Brepta, Šneky |
Pro | všechny |
Cyklovýlet
18. 05. 2024
Vedoucí | Jonatan Šercl (Špion) |
Akce oddílu | Louskáček |
Bazén
19. 05. 2024
Vedoucí | Jonatan Šercl (Špion) |
Akce oddílu | Louskáček |
Vícedenní ven
31. 05. 2024 – 02. 06. 2024
Vedoucí | Jonatan Šercl (Špion) |
Akce oddílu | Louskáček |
Vandr
07. – 09. 06. 2024
Vedoucí | Tomáš Přibyl (Příbor) |
Akce oddílu | 97. Paráda a Vlčáci a Letorost |
Promítání
07. 06. 2024
Vedoucí | Jonatan Šercl (Špion) |
Akce oddílu | Louskáček |
jednodenní výprava
08. 06. 2024
Vedoucí | Lukáš Polanský |
Akce oddílu | 156. oddíl |
Brigádovýprava s rodiči
14. – 16. 06. 2024
Vedoucí | Ema Košáková |
Akce oddílu | 98. Minnehaha |
Zajišťuje | Ema, Terka |
Pro | rodiče i děti |
Závěrečka
21. 06. 2024
Vedoucí | Tereza Papíková (Špion) |
Akce oddílu | 98. Minnehaha |
Zajišťuje | Špion |
Pro | všechny |
Tábor PaVLET
29. 06. 2024 – 14. 07. 2024
Vedoucí | Benedikt Eckhardt (Benýto) |
Akce oddílu | 97. Paráda a Vlčáci a Letorost |
tábor Žárová 2024
30. 06. 2024 – 14. 07. 2024
Vedoucí | Lukáš Polanský |
Akce oddílu | 156. oddíl |
Tábor Louskáčku
01. – 13. 07. 2024
Vedoucí | Jonatan Šercl (Špion) |
Akce oddílu | Louskáček |
Tábor Minnehahy
06. – 20. 07. 2024
Vedoucí | Šárka Štěrbová (Brepta) |
Akce oddílu | 98. Minnehaha |
Pro | všechny |